Wisła Puławy - strona nieoficjalna

pon.

Hutnik Kraków- Wisła Puławy 30.03.2014r.
Ładowanie...

Emocjonująca końcówka !

• autor: adek975, 2014-04-13 08:46

Cracovia - Wisła Puławy 1:1

W wyjazdowym meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych młodzi piłkarze puławskiej Wisły wywalczyli cenny remis na boisku liderującej Cracovii. Z przebiegu meczu i ilości czystych sytuacji bramkowych remisem bardziej usatysfakcjonowani powinni być jednak gospodarze. W pierwszej części meczu dobrym minimalnie niecelnym strzałem zakończył swoją akcję Mariusz Jakubiec. Po kilkunastu minutach oko w oko z bramkarzem Cracovii stanął Krystian Kusal, jednak jego lekki strzał z kliku metrów nie stanowił zagrożenia. W końcówce pierwszej połowy techniczny strzał z rzutu wolnego Pawła Staszczaka w pięknym stylu wyłapał golkiper gospodarzy. Druga połowa to ambitna walka z obydwu stron. Taktyczną przewagę gospodarzy Puławianie nadrabiali dużą ambicją i walecznością. Wychodzący na sam na sam z bramkarzem Arkadiusz Drapsa został w polu karnym szarpnięty z tyłu przez obrońcę. Nawet tak ewidentne przewinienie nie zostało przez sędziego odgwizdane. Po chwili strzał Maćka Jakóbczyka został wybity przez obrońców z linii bramkowej. Gdy wydawało się ze mecz zakończy się bezbramkowym podziałem punktów, gospodarze pokonali Mazurka strzałem z kilku metrów głową. Nie załamało to naszych piłkarzy, którzy w ostatniej minucie doprowadzili do wyrównania. Doskonałą wrzutkę Adriana Popiołka z rzutu rożnego zamienił na gola strzałem głową Szymon Jurkiewicz. Drużyna Cracovii przewyższała nas pod względem taktycznym, ich zawodnicy dobrze operowali piłką, lecz im bliżej naszego pola karnego tym trudniej było im stworzyć czystą sytuację strzelecką. Warto odnotować niecelny strzał głową z kilku metrów i silne uderzenie z dystansu, które wylądowało na poprzeczce naszej bramki.

Autor: Treść:pozostało znaków:

TOP 54 Biała Podlaska 1:4 Wisła Puławy
KKP Korona Kielce 1:2 Korona Kielce SA
Cracovia Kraków 2:6 Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno 4:3 Hutnik Kraków

TOP 54 Biała PodlaskaWisła Puławy
TOP 54 Biała Podlaska 1:4 Wisła Puławy
2014-06-07, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.